Cangül Avvio Beytepe
AVVIO

Kusursuz Bir Yaşama Buradan Başlayın.

YENİ BİR BAŞLANGIÇ BEYTEPE' DE SİZLER İÇİN HAZIRLANIYOR

Doğa ile keyifli bir yaşam. Cangül Yapı tarafından hayata geçirilen AVVİO projesi yaşam kalitesini artıracak düzeyde bir modernlik ve estetik ile buluşarak Beytepe'ye artı değer katacak. Artık kendi modern lüksünüzü yaşayabileceğiniz. çocuklarınız ile kaliteli zaman geçireceğiniz anılarınız çoğalacak. Doğa ve lüks kavramlarının bir arada olduğu AVVİO'da yeni bir hayat anlayışı ile karşılaşacaksınız. Seçkin bir yaşamın kapılarını aralayan AVVİO 8500 metrekarelik alan üzerine konumlandırıldı. Şehir karmaşasından uzak ama şehir merkezinde yaşamak isteyenler için iyi bir fırsat sunan projenin büyük bir bölümü yeşil alanlardan oluşmaktadır. Ankara'nın en özel lokasyonunda yer alan proje aynı zamanda alışveriş merkezlerine yakın konumu ile avantaj sağlıyor. Hayatınızı güzelleştirecek bu projede tüm detaylar sizin için düşünüldü. Geniş sosyal alanlara sahip projede bahçe katları ile ferah alanlarda sizi ve ailenizi güvende ve huzurlu görmek bizi mutlu edecektir.

Kamil ÜLKER
Mimar

8500
24
3
220

Şimdi Detaylar

AVVIO PROJE DETAYLAR
rocks_delimiter_white
rock1

SAĞLIKLI YAŞAM

Özel Spor Salonları

Hayatınızda en önemli şey sağlığınızdır. AVVİO projesi bunu sizin yerinize düşündü. Her gün daha sağlıklı bir güne başlamanız için projesini tüm sağlıklı yaşam kriterlerine uygun bir şekilde tasarladı.

sosni

FERAH İÇ MEKANLAR

Daha Ferah Daha Geniş

Dar alanlardan sıkıldınız mı? O zaman tam sırası AVVİO ile ferah iç mekanlar sizleri daha konforlu bir yaşama davet ediyor. Ferah iç mekanlarımız da size özel eşyalarınızla daha konforlu. güvenli ve ayrıcalıklı yaşamın keyfini çıkarın. Evinizde kendinizi mutlu hissedin.

rock2

KİŞİSEL OTOPARK

Özel Park Alanları

Değerleriniz bizim için çok önemli. Siz evinizde uyurken aracınızın daha güvende olması için size özel otoparklar inşaa ediyoruz. Her gün yaşadığınız otopark probleminden 2 kapalı 1 açık ve misafir otoparklarıyla kurtulmuş olacaksınız. Size ait olan otoparkınızda 24 saat güvenlik kameraları ile rahatça uyuyabileceksiniz.

Daha Detaylı Olarak Projemiz Hakkında Bilgi Alabilmek için

AVVIO PROJESİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ
DETAY KATALOG

AVVIO / CANGÜL

BEYTEPE'DE YENİ BİR YAŞAM
rocks_delimiter_white

2016 Mayıs Ayında Teslim Etmeyi Planladığımız Projeye Tüm Hızımız ve Enerjimizle devam etmekteyiz.

Mutlu bir yaşam, mutlu bir evden geçmektedir. Yaşam alanınızı tercih ederken, sizi mutlu etmeyeceğine inanıyorsanız tercihlerinizi kesinlikle mutluluktan yana kullanın.

MOORE JOSEPH
Post with couple photos inside

Kat Bahçeleri ve Projenın Yeşil alanları ve toprak kokusuyla hergüne çocuklarınızla mutlu uyanacaksınız.

Şehrin Kalbinde Kusursuz Yaşam

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Beytepe'de yeni bir tarzın temsilcisi. Doğanın ritmini. yaşamın merkezine alan ama şehrin avantajlarından da uzak kalmak istemeyenlerin tercihi. Büyülü bir yaşama cepheli toplam 8500 metrekare yeşil alanla bezenen. her ayrıntısında kalitenin. konforun ve estetiğin yaşandığı yer. Beytepe'nin merkezinde şehrin tüm alışveriş ve önemli merkezlerine ise sadece bir kaç dakika mesafedeyken. doğanın ayrıcalığını da yaşamak isteyenlerin hayali. Burası AVVİO BEYTEPE. Beklediğin "başka" bir hayat ise şimdi hayalerinizi gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı. Şehrin kalbinde kusursuz bir yaşama AVVİO ile hazır olun.

  • Adres: Beytepe Mah, Beyler Cad, NO : 136 Çayyolu / ANKARA
  • Telefon: 0.312 238 29 00
<<