Cangül Avvio Beytepe
AVVIO
Avıvo

Kusursuz Bir Yaşama Buradan Başlayın.

YENİ BİR BAŞLANGIÇ BEYTEPE' DE SİZLER İÇİN HAZIRLANIYOR

Doğa ile keyifli bir yaşam. Cangül Yapı tarafından hayata geçirilen AVVİO projesi yaşam kalitesini artıracak düzeyde bir modernlik ve estetik ile buluşarak Beytepe'ye artı değer katacak. Artık kendi modern lüksünüzü yaşayabileceğiniz. çocuklarınız ile kaliteli zaman geçireceğiniz anılarınız çoğalacak. Doğa ve lüks kavramlarının bir arada olduğu AVVİO'da yeni bir hayat anlayışı ile karşılaşacaksınız. Seçkin bir yaşamın kapılarını aralayan AVVİO 8500 metrekarelik alan üzerine konumlandırıldı. Şehir karmaşasından uzak ama şehir merkezinde yaşamak isteyenler için iyi bir fırsat sunan projenin büyük bir bölümü yeşil alanlardan oluşmaktadır. Ankara'nın en özel lokasyonunda yer alan proje aynı zamanda alışveriş merkezlerine yakın konumu ile avantaj sağlıyor. Hayatınızı güzelleştirecek bu projede tüm detaylar sizin için düşünüldü. Geniş sosyal alanlara sahip projede bahçe katları ile ferah alanlarda sizi ve ailenizi güvende ve huzurlu görmek bizi mutlu edecektir.

K
KONFOR & GÜVEN
Size ve Sevdiklerinize

AVVİO ile konforlu yaşama merhaba diyebilirsiniz. çünkü her detayında konfor ve güveni hissedebileceğiniz ender projelerden biri. AWİO ile yaşam standartlarınızı yükseltin

M
8500 Metrekare Alan
Daha Yeşil Bir Alan

AVVİO projesi için kullanılan alan tam tamına 8.500 metrekare olup. yeşile ve doğaya gerçekten doyacaksınız. Alan ferahlığı ile şehire yakın olmanın tadına varacaksınız.

G
Geleceğe Yatırım
Hem Konut Hem Birikim

Avvio 'ya yapacağınız yatırım. geleceğinize yatırımdır. Günden güne değeri artan Beytepe bölgesinin tam merkezi noktasındaki AVVİO projesi hem konut hemde birikim noktasında karlı bir tercih olacaktır.

8500
24
3
220

Müşterilerimiz

FİKİRLERİNİZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR
rocks_delimiter
testimonial author
Her seçim bir vazgeçiştir, Avvio Projesini tercih etmemde ki sebep görsel kaygıların dışında detayları iyi düşünülmüş bir proje olmasıdır. İş hayatında başarılı omanın önemli bir yolu bana gore mükemmlel bir yaşam alanından geçmektir.
Ömer Nasuhi ÖZTÜRK
Uluslararası Baş Denetçi
testimonial author
Tek kelime ile ilk görüşte aşk Avvio Projesine diyebilriz. Ankara’da bir çok alternatif proje inceledik.
Bu proje hepsinden farklı detaylara sahip, bu yüzden Avvio Projesini tercih ettik. Teşekkürler.
Kaynak Ailesi

Mutlu Bir Çift

Daha Detaylı Olarak Projemiz Hakkında Bilgi Alabilmek için

AVVIO PROJESİNE BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ
DETAY KATALOG

AVVIO / CANGÜL

BEYTEPE'DE YENİ BİR YAŞAM
rocks_delimiter_white

2016 Mayıs Ayında Teslim Etmeyi Planladığımız Projeye Tüm Hızımız ve Enerjimizle devam etmekteyiz.

Mutlu bir yaşam, mutlu bir evden geçmektedir. Yaşam alanınızı tercih ederken, sizi mutlu etmeyeceğine inanıyorsanız tercihlerinizi kesinlikle mutluluktan yana kullanın.

MOORE JOSEPH
Post with couple photos inside

Kat Bahçeleri ve Projenın Yeşil alanları ve toprak kokusuyla hergüne çocuklarınızla mutlu uyanacaksınız.

Şehrin Kalbinde Kusursuz Yaşam

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Beytepe'de yeni bir tarzın temsilcisi. Doğanın ritmini. yaşamın merkezine alan ama şehrin avantajlarından da uzak kalmak istemeyenlerin tercihi. Büyülü bir yaşama cepheli toplam 8500 metrekare yeşil alanla bezenen. her ayrıntısında kalitenin. konforun ve estetiğin yaşandığı yer. Beytepe'nin merkezinde şehrin tüm alışveriş ve önemli merkezlerine ise sadece bir kaç dakika mesafedeyken. doğanın ayrıcalığını da yaşamak isteyenlerin hayali. Burası AVVİO BEYTEPE. Beklediğin "başka" bir hayat ise şimdi hayalerinizi gerçeğe dönüştürmenin tam zamanı. Şehrin kalbinde kusursuz bir yaşama AVVİO ile hazır olun.

  • Adres: Beytepe Mah, Beyler Cad, NO : 136 Çayyolu / ANKARA
  • Telefon: 0.312 238 29 00
<<